Kontakty

Translations:

Kontakty

Společnost

  • Kontaktní údaje
  • +420 377 237 343
  • +420 377 320 529
  • georeal@georeal.cz
  • Sekretariát
  • +420 373 733 412
  • Telefonická podpora
  • +420 373 733 456

Jednatelé

  • Ing. Karel Vondráček
  • jednatel společnosti
  • +420 373 733 414
  • +420 606 351 117
  • karel.vondracek@georeal.cz
qr kod Karle Vondráček ml.
  • Martin Vondráček
  • jednatel společnosti
  • +420 373 733 510
  • +420 602 879 392
  • martin.vondracek@georeal.cz
qr kod Martin Vondracek
  • Ing. Karel Vondráček st.
  • jednatel společnosti
  • +420 602 452 667
  • vondracek@georeal.cz
qr kod Karle Vondráček st.

Oddělení

Geografické informační systémy

  • Ing. Martin Šourek
  • geografické informační systémy
  • +420 373 733 435
  • +420 728 447 795
  • martin.sourek@georeal.cz
qr kod Sourek

 

  • Ing. David Velhartický
  • kontaktní osoba GIS
  • +420 373 733 417
  • +420 722 972 961
  • david.velharticky@georeal.cz
qr kod David Velhartický

Fotogrammetrie

  • Ing. Luboš Hübsch
  • fotogrammetrie, hromadné zpracování dat
  • +420 373 733 441
  • +420 725 895 222
  • lubos.hubsch@georeal.cz
qr kod Hubsch

Důlní měřictví

  • Ing. Tomáš Vybíral, Ph.D.
  • důlní měřictví
  • +420 373 733 431
  • +420 724 025 477
  • tomas.vybiral@georeal.cz
qr kod Vybiral

Inženýrská geodézie

  • Ing. René Duras
  • inženýrská geodézie, speciální práce
  • +420 373 733 421
  • +420 723 292 425
  • rene.duras@georeal.cz
qr kod Duras

Geometrické plány / vytyčení hranic

  • Robert Nekola
  • geometrické plány
  • +420 373 733 513
  • +420 606 417 006
  • robert.nekola@georeal.cz
qr kod Nekola

Dopravní stavby

  • Ing. Jiří Ulman
  • dopravní stavby
  • +420 373 733 523
  • +420 775 901 486
  • jiri.ulman@georeal.cz
qr kod Ulman

Vodohospodářské stavby

  • Ing. Ivo Paulus
  • vodohospodářské stavby
  • +420 373 733 549
  • +420 720 430 358
  • ivo.paulus@georeal.cz
qr kod Paulus

Pozemkové úpravy

  • Ing. Vladimíra Vondráčková
  • projektování pozemkových úprav
  • +420 373 733 542
  • +420 602 156 059
  • vladimira.vondrackova@georeal.cz
qr kod Vondrackova

Naše pracoviště